Вечір п’ятниці у «столиці ДНР»: «Тиск переляканих ватних пуканів у Путилівському гаю перевищив всі припустимі норми», - Донецький патріот

Невідома «третя сила» зіпсувала всеп’яному воїнству «молодої республіки» вхід у «алкогольне піке» на вихідні

Патріоти України пропонують ознайомитись зі спостереженнями, котрими поділився з окупованого міста наш дописувач під ніком Донецький патріот.

Північ Донецька ввечері почала здригатись від потужних вибухів. Точно визначити що криють, важкувато, проте є надія що тиск переляканих ватних пуканів у Путилівському гаю перевищив всі припустимі норми, а концентрація ректального сірководню там така, що виїдає очі. Чути свист пролітючих у вечірньому небі снарядів. З відчутним творчо-музикальними нотками, бо летять плюхи по позиціях зайвохромосомних.Як кажуть мудрі люди - один смачний потиличник заміняє 5-7 добрих та мудрих порад.

А ми помріємо, що це не просто уява, що малює бажане, а стволи наших гармат сьогодні таки розігрілись. Свідченням тому - тиша, що раптово накриває нічне місто. Так завжди буває, коли на орківські понти відповідають гідно та влучно.

Відповідає невловима "третя сила". Її ніхто не бачив, проте кількість безіменних холмиків на оріквських цвинтарях свідчить, що краще її не тільки не бачити, але й не чути. Бо часто музикальний свист, це останнє, що чує у своєму житті недоумкуватий новрос чи потворний "їхтамнєт". Але то їх останній вибір, хай приймають. Всім донетчанам зичу тихої ночі, а вільним українцям - віри у перемогу та імунітету від зрадофілії.

Опублікував: Донецький патріот
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Є така професія - "озабочених" росіян ублажати: Українська мажорка від шоубізу роздягалася для московського глянцю (фото 16+)

четвер, 14 грудень 2017, 23:59

Аліна Гроссу послідовно намагається доказати російському бомонду, що вона «не остання хвойда з Маларосії». Вже відомо, що Аліна дуже засмутила батьків, котрі залишились в Україні, своєю eрoтичною фотосесією. “Проблема лише в тому, що багато хто вваж...

Ввечері захід міста Донецька почув старти «Градів», роботу мінометів. Будинки здригаються від потужних вибухів", - Донецький патріот

неділя, 4 червень 2017, 0:32

Північ міста перебувала у стані настороженого очікування. І не дарма. Наш дописувач під ніком Донецький патріот повідомив про свіжі вечірні події у окупованому Донецьку. Ситуація характеризується мінливістю та невизначеністю, зазначають Патріоти Україн...