Ввечері захід міста Донецька почув старти «Градів», роботу мінометів. Будинки здригаються від потужних вибухів", - Донецький патріот

Північ міста перебувала у стані настороженого очікування. І не дарма.

Наш дописувач під ніком Донецький патріот повідомив про свіжі вечірні події у окупованому Донецьку. Ситуація характеризується мінливістю та невизначеністю, зазначають Патріоти України.

Попри те, що у місті вдень панувала умовна тиша, можна не сумніватись, що протистояння наших бійців мерзенній орді орків не припиняється ні на хвилину.

У мережі повідомлялось, що вже ввечері захід міста Донецька чув старти «Градів», роботу мінометів. Мешканці центру чули залпи з меж мегаполісу. Деяки з коментаторів відзначають, що вороже залізяччя летить на Піски, тоді як інші повідомляють, що на Пісках відносно спокійно. Але всі сходяться на думці, що захід сонця видався геть не томний.

Тим часом північ міста перебувала у стані настороженого очікування. І не дарма. Мабуть ворожі «пляски», дістали наших оборонців і свою шалену мелодію у відповідь заграла «третя сила».

Будинки почали здригатись від потужних вибухів. Але напрямок, звідки чути вечірні акорди, налаштовує на позитивний лад. Бо то є правильний напрямок польоту. І означає, що «іхтамнєтам» сьогодні буде кепсько. Судячи з потужності «плюсів», лабають не менше як 122 мм музиканти. Примітно – щоб повернути оркам бажання дотримуватись режиму тиші, достатньо лише однієї короткої «пісні на замовлення». А отже завтра на когось із ворогів надягнуть дерев’яний макінтош (а хто рилом не вийшов, на того пластиковий) і в їх домі заграє вже інша музика, але вони її не почують. А копачам додасться роботи і могоричив за якість та швидкість створення для «хєроів наваросіі» останньої квартирки у тихому райончику.

Проте, як завжди, залишається ймовірність того, що «асвабадітєлі» лупануть по місту, щоб звинуватити ЗСУ у «гінацидє донбасян». Втімнам цим вони вже давно нікого не здивують..

Тож, місцевим патріотам, залишається чекати, коли музика війни зміниться на музику нашої спільної перемоги.
Опублікував: Донецький патріот
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Є така професія - "озабочених" росіян ублажати: Українська мажорка від шоубізу роздягалася для московського глянцю (фото 16+)

четвер, 14 грудень 2017, 23:59

Аліна Гроссу послідовно намагається доказати російському бомонду, що вона «не остання хвойда з Маларосії». Вже відомо, що Аліна дуже засмутила батьків, котрі залишились в Україні, своєю eрoтичною фотосесією. “Проблема лише в тому, що багато хто вваж...

Ввечері захід міста Донецька почув старти «Градів», роботу мінометів. Будинки здригаються від потужних вибухів", - Донецький патріот

неділя, 4 червень 2017, 0:32

Північ міста перебувала у стані настороженого очікування. І не дарма. Наш дописувач під ніком Донецький патріот повідомив про свіжі вечірні події у окупованому Донецьку. Ситуація характеризується мінливістю та невизначеністю, зазначають Патріоти Україн...